Jiří Skobla

Telefon: +420 605 900 107

E-mail: jiri.skobla@goldengate.cz

Web: www.ggplzen.cz

Goldengateplzen

O mně

Ve financích se pohybuji od roku 2001, kdy jsem začínal ve stavební spořitelně. V roce 2008 jsem měl většinu vlastních investic v podílových fondech, akciích a dluhopisech. Pak přišla krize a propad mého majetku o 64% mě přesvědčil, že není dobré jen sledovat hlavní média a zprávy, ale že je důležité hlavně hlubší vzdělání k pochopení trhů a toho co se tehdy stalo. Již tenkrát jsem si všiml, že zlato reaguje protikrizově a jeho cena rostla oproti mým akciím. Jenže už jsem neměl další kapitál na jeho koupi.
Situace se zklidnila, odešel jsem ze stavební spořitelny, oženil se a založil rodinu. Díky dalšímu studiu jsem však již věděl, že zlato a stříbro jsou nadnárodní a nadčasové peníze.
V roce 2012 mi pak kolega ukázal možnost spoření do zlata. Mě se ta myšlenka, jako spoření pro děti, tak zalíbila, že jsem neváhal a účet si založil.
Lidem kolem mě se také líbilo vlastnit fyzické zlato a tak jsem záhy začal v oblasti investičních kovů podnikat.

Na podnikání mě vždy nejvíce lákala svoboda a neohraničený příjem. Díky MLM mohu aktivně rozšiřovat síť obchodních partnerů, klientů a spolupracovníků. Dnes ukazuji lidem jako jste Vy, jak zlato funguje v rodinném majetku a jak využívat cyklů bohatství ve svůj prospěch.
Vedu tým obchodníků, se kterými máme za cíl pomoci lidem nepřijít v budoucnu o majetek, a navíc na tom i vydělat. Bohatství v krizi totiž nezaniká, pouze se přesouvá od nepřipravených k připraveným. Přeji i Vám být na správné straně barikády.
V budoucí situaci očekávám podobný scénář jako posledně. Akcie, dluhopisy a ceny nemovitostí, půjdou na cenách rapidně dolů a ceny drahých kovů mnoho, mnohonásobně vzhůru, protože pouhým tištěním bankovek bohatství nevzniká. A jelikož historie se stále opakuje, tak kdo se nepoučí, našetří papírky a měďáky, při měně vyhoří a začne od píky.
PROTO ZLATO A STŘÍBRO PATŘÍ DO KAŽDÉ RODINY.