Jiří Janoušek

Telefon: +420 721 441 148

E-mail: jiri.janousek@goldengate.cz

Web: www.ggplzen.cz

Goldengateplzen

O mně

Se společností GOLDEN GATE aktivně spolupracuji od roku 2016. Do té doby jsem působil 7 let ve vlastní společnosti specializované na investiční kovy. Za 10 let jsem získal důvěru více 1000 klientů, kteří se mnou investovali více jak 150 mil. Kč. Všichni moji klienti mají svoje kovy ve svém osobním vlastnictví. Za jejich důvěru jim tímto děkuji, beru tuto důvěru jako „závazek a vnímám to, že máme spolu nastaveny dlouhodobé vztahy.

Co si nás nejvíce cení naši klienti? Když se ptám, odpověď většinou zní: „Smysluplný produkt
a kvalitní péče o klienty“.  Kvalitní péče o jejich potřeby a majetek. Mimo jiné také rychlá dostupnost prostředků (likvidita), tedy dostat jejich peníze z kovů zpět do peněz na jejich bankovní účet v případě potřeby.

Proč drahé kovy?  Fyzické investiční zlato a stříbro vnímají naši klienti „nadčasově“, jako trvalou „pojistku“ jejich majetku, jako trvalou hodnotu pro další generace, jako „opravdové peníze“.
Libí se mi rčení, že „zlato pod polštářem je nejlepší pilulka na spaní“.

Častá otázka klientů je, kdy do kovů investovat? Odpověď je jednoduchá. Právě nyní. Naši klienti investují do toho, co je v současné době v majetku mnohdy „podceňováno“.  O to více správně vnímají
u drahých kovů veliký potenciál růstu a zisku a věří tak ve správnou volbu.

Jak pracuji s klienty v Golden Gate? Naši klienti využívají moderní a flexibilní službu pro klienty, „Komoditní účet“, jedinečnou službu svého druhu na trhu v české republice.  Klienti nám dávají svoji důvěru a my je provádíme „ekonomickými cykly“ tak, aby jejich majetek v čase rostl, bez ohledu na stav veřejných financí a toho, co je zrovna „módní“, ale většinou vysoce rizikové.