Ivana Jarešová

Telefon: +420 723 037 069

E-mail: ivana.jaresova@goldengate.cz

Web: www.ggplzen.cz

O mně

Podnikat jsem začala před 30 lety v oboru služeb, otevřela jsem si své vlastní kadeřnictví a plně se věnovala tehdejší profesi. Práce s lidmi mě vždy bavila a naplňovala můj život. Díky spokojenosti klientů jsem nikdy nepřemýšlela o změně své profese během života, ale osud tomu zřejmě tak chtěl…..změnila jsem svoji práci od základu.

 Ke zlatu jsem se dostala přes moji finanční poradkyni, když jsem řešila své peníze.  V té době jsem o něm nevěděla téměř nic, zlato mě naprosto dostalo a bylo rozhodnuto. Cítila jsem, že mohu lidem ukázat něco smysluplného, bezpečného a tak krásného. Smyslem mé práce je vrátit lidem do podvědomí myšlenku, že zlato je bezpečný přístav ať se děje v ekonomice, či politice cokoliv a musí být součástí každého z nás.

Začátkem roku 2014 jsem podepsala spolupráci s firmou Golden Gate. Začátky nebyly vždy snadné, od základu jsem se učila obchodu, ale díky jednoduchému, propracovanému systému jsem zvládla vše rychle.  Dostávalo se mi podpory týmu, ale i celé firmy, čehož si nesmírně vážím. Vždyť dobré, mezilidské vztahy, jsou v životě ty nejcennější.  Díky všemu jsem dnes na pozici oblastní vedoucí, vedu svůj tým lidí, který dál rozšiřuji.  Naprostá svoboda, mít svůj život ve svých rukou, to je mým snem. To je ohromná síla, která mě posouvá dál, a neustále na ni pracuji.

 Mou myšlenkou a vizí je vrátit zpět zlato do všech rodin, naučit klienty využívat cykly ve svůj prospěch, aby měli nejen klidné spaní, ale dokázali i svůj majetek chytře rozmnožovat.