Ivana Jarešová

Telefon: +420 723 037 069

E-mail: ivana.jaresova@goldengate.cz

Web: www.ggplzen.cz

O mně

Podnikat jsem začala před 30 lety v oboru služeb. Práce s lidmi v kadeřnictví mě vždy bavila a naplňovala, nepřemýšlela jsem o změně své profese. Ale osud tomu chtěl zřejmě jinak – změnila jsem svoji práci od základu.

Ke zlatu jsem se dostala přes moji finanční poradkyni, když jsem řešila své peníze.  V té době jsem o něm nevěděla téměř nic. Naprosto mě ale nadchlo a bylo rozhodnuto. Cítila jsem, že mohu lidem ukázat něco smysluplného, bezpečného a navíc krásného. 

Od roku 2014 spolupracuji s Golden Gate, vše jsem se učila od základu. Díky jednoduchému, propracovanému systému jsem zvládla vše rychle.  Dostávalo se mi podpory týmu i celé firmy, čehož si velmi vážím. Kvalitní mezilidské vztahy považuji v životě za to nejcennější.  Jako oblastní vedoucí vedu tým, který dále rozšiřuji.  Mám svobodu v tom, jak řídím svou práci i svůj život. To byl můj sen a ten teď žiji. Ve svobodě je ohromná síla, která mě posouvá dál, a neustále na ní pracuji.

Mou myšlenkou a vizí je vrátit zlato zpět do všech rodin, naučit klienty využívat ekonomické cykly ve svůj prospěch. Mít svůj zlatý bezpečný přístav, ať se v ekonomice či politice stane cokoli. Pak budou mít nejen klidné spaní, ale dokáží svůj majetek dál chytře rozmnožovat.